Kategorijas

Kārtridžs Aragon 3 EKO

Modelis: Geyzer Geiser Geizer 30060 ECO
Kods: Kārtridžs Aragon 3 EKO
Pieejamība: Ir pieejams
Orientējošā cena*:
39.95 €
Cik:  

Kārtridžs Geizer3 EKO spēj attīrīt ūdeni tikpat efektīgi kā citi lielāki trīspakāpju zemizlietnes GEIZER BIO ūdensfiltri. Turklāt izfiltrēto ūdeni var dzert nevārītu.


Filtrējošais materiāls sastāv no diviem dažādiem slāņiem:
 

1.ARAGON 3(ārējais slānis) – mūsdienīgs, unikāls jonapmaiņas polimērs, kuram nav analogu pasaulē. Veic ūdens attīrīšanu no kaitīgā hlora, smagiem metāliem, dzelzs, naftas produktiem, mehāniskām daļiņām un citiem nevēlamiem piejaukumiem. ARAGON 3 filtrējošais materiāls maina ūdenī cietības sāļu struktūru veidojot cilvēka organismam piemērotu kalcija karbonāta aragonīta formu.

Tādējādi neveidojas kaļķakmens(kvazimīkstināšana).

2.Aktivizētā, presētā kokosa ogle(carbon-block) ar sudrabu. Attīra no hlora un tā savienojumiem. Padara ūdeni caurspīdīgu, bez nepatīkamas smakas un piegaršas. NSF sertifikācija.


Kā ARAGON 3 EKO iznīcina baktērijas un vīrusus?

 


Filtrējošā materiāla Aragon 3 Eko sastāvā ir īpaša biocīdā piedeva, kura savstarpēji mijiedarbojoties ar arogonītu un sudrabu, rada trīskāršu aizsardzību no baktērijām un vīrusiem.
Filtrējošajā materiālā Aragon3 Eko ir samazināti mikroglobulu izmēri, kas būtiski palielina elektrokinētiskās sorbcijas spējas.
Kārtridžā Aragon 3 Eko pielietota īpaša Monocendensing tehnoloģija. Tas palīdz aizturēt jebkurus piesārņojumus un nodrošina 100% attīrītu ūdeni visā filtrējošā materiāla lietošanas laikā.

 

 


Kopējais ARAGON3 Eko ūdens attīrīšanas daudzums - 12000 l
Attīrāmā ūdens temperatūra 4C – 95C
Ūdens filtrēšanas ātrums – 3,6 l/min.
Kārtridža izmēri - 170x115(nestandarta izmērs)
 

Atslēgas vardi:

Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.
* Ja prece nav noliktavā, tad cenai ir tikai informatīvs raksturs un tā var mainīties.
BETA Versija 2009-2019 © SIA Santehnikas Resursi
Reģ.kods: 40003718369 PVN kods: LV40003718369
Vēstienas iela 2, Rīga, LV-1035, Latvija.
Telefons: +371 2619-33-40, Fakss: +371 67548775;
E-pasts: veikals@santehnikasparadize.lv
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Video kameras Akcijas,atrie krediti,OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, 	taksi, interneta veikali Cenu salīdzinājums interneta veikalos