Que Calor.lv               Krāsas

 

  • Pasūtot krāsainu vannu (viena toņa pēc RAL kataloga) +25% pie vannas cenas;
  • Pasūtot vannu granīta krāsā +40% pie vannas cena; 
  • Pasūtot krāsainu vannu ar spīdumiem +35% pie vannas cenas; 
  • Pasūtot vannu granīta krāsā ar spīdumiem +40% pie vannas cenas.

"Que Calor" SIA – ražošanas uzņēmums Latvijā, kas specializējas polimērkeramikas izstrādājumu izgatavošanā.

Mērķis – tehnoloģiju attīstība.

Par savas darbības mērķi uzņēmums izvirzījis polimērkeramikas izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģiju attīstības virzību Latvijā un ārpus tās robežām. Pateicoties savām izcilajām fizikālājām īpašībām, polimērkeramika tiek plaši izmantota celtniecībā un mēbeļu izgatavošanā. Ražošanas tehnoloģijas patstāvīgi tiek pilnveidotas, realizējot klientu vēlmes.

Kas ir Que Calor akmens masas vannas?

Akmens masas vannu izejmateriāli un vannu izgatavošanas apraksts 
QUE CALOR piedāvātās vannas ir ražotas no akmens masas. Akmens masa ir kompozītmateriāls, kas sastāv no poliestera sveķiem, kvarca un karbonāta pildvielām. Akmens masas vannu ražošanas tehnoloģiskais process sastāv no visu komponentu (dabīgās sastāvdaļas 80% un ķīmiskās saistvielas 20%) sajaukšanas vienā kopīgā šķidā masā, kas pēc unikālas ražošanas tehnoloģijas tiek ielieta vannas formā un, kad masa ir sacietējusi, tā tiek izņemta no formas tālākai apstrādei.

Akmens masas vannu īpašības:

Siltumizturība
Akmens masas vannu biezums ir 12-20mm, kas nodrošina augstu siltumizturību. Biezais akmens masas slānis spēj ātri uzņemt un ilgi uzturētkarstā ūdens siltuma enerģiju. Esošais ūdens pēc enerģijas zaudēšanas āpapildina ar jaunu karstā ūdens devu, kas saglabās savu siltumu, jo vanna no savas puses siltuma enerģiju jau būs uzņēmusi un ar savu siltumu palīdzēs saglabāt esošo ūdens temperatūru.

Skaņas izolācija 
Akmens masu vannu biezums un monolītā uzbūve nodrošina augstu skaņas izolācijas pakāpi un tai nav nepieciešama papildus apstrāde. Pildot vannu ar ūdeni, tas praktiski nav dzirdams, tādējādi radot komforta sajūtu vannas istabā. Vannas īpašnieks bez liekiem uztraukumiem, ka ar vannas piepildīšanu varētu radīt diskomfortu sev un apkārtējiem, var sagatavoties kārtējai atpūtai savā akmens masas vannā.

Spīdums
Akmens masas vannas pulēšanas procesā iemanto vien sev raksturīgo spīdumu, kas ir dabīgs un, kuru nevar salīdzināt ar no atšķirīga materiāla ražotām vannām.

Stabilitāte un uzstādīšana 
Akmens masas vannas ir vienas no stabilākajām vannām. Vannas un paneļu uzstādīšanai nav nepieciešami nekādi papildus stiprinājumi. Tā kā akmens masas vanna ir masīva, tā rada paildus stabilitāti uzstādot, gan arī tās ekspluatācijā.

Virsmas krāsas nemainība un ķīmiskā noturība 
Viena no svarīgākajām akmens masas vannu īpašibām ir tās virsmas krāsas nemainība, kas pie pareizas vannas kopšanas saglabājas ļoti ilgi. Vannas ir noturīgas pret dažādām ārējām iedarbībām.

Virsmas atjaunošana 
Vannas virsmas bojājumu gadījumā (dziļi skrāpējumi, robi, atsisti stūrīši un citi mehāniski defekti) tos iespējams (nedemontējot vannu) atjaunot, meistaram ierodoties mājās pie klienta. Nepareizas ekspluatācijas laikā radušies skrāpējumi tiek nopulēti un virsma atjaunota līdz tās sākotnējam izskatam. Ja vannā ir izsisti robi, dziļi skrāpējumi un citi mehāniski bojājumi, bojātā vieta tiek aizpildīta ar to pašu materiālu no kā tiek ražota vanna, tad nopulēta, un vanna ir atguvusi savu sākotnējo izskatu.

Uzstādīšana

Vannas uzstādīšana: 
          1. pieskrūvē kājiņas,
          2. novieto vannu tai paredzētajā vietā,
          3. ar regulējamo kājiņu palīdzību nolīmeņo vannu, 
          4. pievieno difonu un piestiprina paneli,
          5. vanna ir gatava lietošanai.

QUE CALOR akmens masas vanna NAPOLI 1800x 800

Modelis: NAPOLI 180x80
*Cena: 512.41 €