Ja Jums ir maz vietas zem izlietnes un Jūs vēlaties filtru ar skaistu dizainu un efektīgu ūdens attīrīšanu, tad Jums ir piemērots ūdensfiltrs Geizer EKO.

Šī filtra atšķirība no citiem zemizlietnes filtriem ir tā, ka tas aizņem maz vietas, bet tas spēj attīrīt ūdeni tikpat efektīgi kā citi lielāki trīspakāpju zemizlietnes GEIZER BIO ūdensfiltri. Turklāt izfiltrēto ūdeni var dzert nevārītu.

 

Filtrējošā materiāla sastāvs:

 

ARAGON 3(ārējais slānis) – mūsdienīgs, unikāls jonapmaiņas polimērs, kuram nav analogu pasaulē. Veic ūdens attīrīšanu no kaitīgā hlora, smagiem metāliem, dzelzs, naftas produktiem, mehāniskām daļiņām un citiem nevēlamiem piejaukumiem. ARAGON 3 filtrējošais materiāls maina ūdenī cietības sāļu struktūru veidojot cilvēka organismam piemērotu kalcija karbonāta aragonīta formu. Tādējādi neveidojas kaļķakmens(kvazimīkstināšana).

Aktivizētā, presētā kokosa ogle(carbon-block) ar sudrabu. Attīra no hlora un tā savienojumiem. Padara ūdeni caurspīdīgu, bez nepatīkamas smakas un piegaršas. NSF sertifikācija.
 

 

Kā ARAGON 3 EKO iznīcina baktērijas un vīrusus?
Filtrējošā materiāla Aragon 3 Eko sastāvā ir īpaša biocīdā piedeva, kura savstarpēji mijiedarbojoties ar arogonītu un sudrabu, rada trīskāršu aizsardzību no baktērijām un vīrusiem.
Filtrējošajā materiālā Aragon3 Eko,  ir samazināti mikroglobulu izmēri, kas būtiski palielina elektrokinētiskās sorbcijas spējas.
Filtrējošajā materiālā Aragon 3 Eko pielietota īpaša Monocendensing tehnoloģija. Tas palīdz aizturēt jebkurus piesārņojumus un nodrošina 100% attīrītu ūdeni visā filtrējošā materiāla lietošanas laikā.

 

Geizer EKO ūdensfiltrs ir viegli pievienojams pie ūdensvada un visi nepieciešamie materiāli ir komplektā(krāns, caurulītes u.c.). Filtrējošo materiālu var nomainīt ļoti vienkārši, neizmantojot speciālus instrumentus. Korpuss sastāv no izturīga un nerūsējoša tērauda.

 

Cik procentuāli ūdensfiltrs Geizer EKO attīra ūdeni no piemaisījumiem?

 

Ūdenī esošās daļiņas, kuru izmērs  0,1 mikroni  - 100%
Smagie un radioaktīvie metāli(svins, kadmijs, dzelzs, varš, stroncijs, cēzijs) – 95%
Aktīvais hlors – 100%
Pesticīdi – 92%
Dzelzs – 95%

Alumīnijs - 97%

Naftas produkti - 90%

Baktērijas un vīrusi - 100%

 


Filtrējošā materiāla lietošanas laiks un nomaiņa
Tā kā ūdens sastāvs un lietošanas biežums katrā situācijā ir savādāks, filtrējošā materiāla nomaiņu veic vērtējot ūdens tecēšanas daudzumu no krāna. Jo ar mazāku spiedienu tek ūdens, jo vairāk piemaisījumi uzkrāti filtrējošajā materiālā.
 

Lietošanas ilgums:
Filtrējošā materiāla nomaiņa ~ pēc 18 mēnešu lietošanas.
Aragon3 EKO ūdens attīrīšanas daudzums līdz 12000 l

 

Geizer EKO korpusa izmēri mm – 225/171
Ūdens filtrēšanas ātrums – 3,6l/min.
Maksimālais ūdens spiediens – 8 atmosfēras
Attīrāmā ūdens temperatūra līdz + 40C
Garantija – 3 gadi


Geizer EKO komplektā:
Nerūsējoša tērauda korpuss
Krāns

Salikts filtrs komplektā ar filtrējošo materiālu
Savienojošā caurulīte 1/4JG
Trejgabals - adapteris ar krānu
Instrukcija
Iepakojums

Geyser EKO

Modelis: Geyser Geyzer Geiser Geizer 18053
Kods: Geyser EKO
*Cena: 108.90 €139.80 €