Geizer Euro ūdens filtra korpuss pēc saviem izmēriem ir pats mazākais un kompaktākais, tomēr neskatoties uz mazo izmēru un tādēļ samērā zemo cenu, tas saglabā visaugstākās prasības attiecībā uz dzeramā ūdens kvalitāti.

 

Geizer Euro ūdensfiltra uzmavu uz krāna var pieslēgt pie jebkura ūdensvada krāna.

 

Filtrējošais materiāls ARAGON nāk komplektācijā un ir vairrākārtīgi (~ līdz 3 reizēm) atjaunojams mājas apstākļos paturot to sālsūdenī!

 

Geyser Euro filtrs uz krāna ir aprīkots ar darba režīmu slēdzi "ar attīrīšanu" un "bez attīrīšanas", kas ļauj lieki netērēt filtra materiāla ARAGON resursu attīrot tehnisko ūdeni, kā piemēram, trauku mazgāšanai.

 

Filtrā Geyser Euro izmantots filtrējošais materiāls - ARAGON, kas spēj attīrīt ūdeni no aktīvā hlora, naftas produktiem, dzelzs, cietības sāļiem, smagajiem metāliem un pat vīrusiem, ieskaitot A hepatītu un citām kaitīgām vielām.

 

Ar Geyser Euro filtru uz krāna, attīrītais ūdens ir noderīgs jūsu veselībai, iegūst patīkamu garšu un smaržu, kas būtiski uzlabo jūsu tējas, kafijas vai jebkura pagatavotā ēdiena kvalitāti.

 

Filtrs ir viegli uzstādāms uz sadzīves krāna izvada un neaizņem daudz vietas jūsu virtuvē. Vajadzības gadījumā kopā ar Jums, tas nomainīs arī savu dzīvesvietu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrējošā materiāla lietošanas laiks un nomaiņa

 

 

Tā kā ūdens sastāvs un filtra lietošanas biežums katrā situācijā ir savādāks, filtrējošā materiāla nomaiņu veic vērtējot ūdens tecēšanas daudzumu no krāna. Jo ar mazāku spiedienu tek ūdens, jo vairāk piemaisījumi uzkrāti filtrējošajā materiālā.


Kārtridža ARAGON lietošanas ilgums līdz tā atjaunošanai – 300 - 500 l (kārtridža ARAGON atjaunošanas instrukcija iepakojumā)
Kopējais ARAGON resurss - 3000 l
Ūdens attīrīšanas temperatūra - +40C
Filtrēšanas ātrums – 1,5 l/min
Nepieciešamais ūdens spiediens – 0,5


Komplektā Geizer Euro:

Ūdensfiltrs Geizer Euro
Kārtridžs – ARAGON
Lietošanas instrukcija


 

Uzmava - ūdensfiltrs Geyser - EURO

Modelis: Geyser Geyzer Geiser Geizer 61005
Kods: Uzmava - ūdensfiltrs Geyser - EURO
*Cena: 15.38 € 19.70 €